Labas HEYEU7 Internetas

Data

400 MB


Contract length

7 d.


Instructions on how to order plan - "HEYEU7 Internetas".

Send a text message with keyword HEYEU7 to number 1550 (text price - 0.05 Eur).

Instructions on how to cancel plan "HEYEU7 Internetas".

Send a text message with keyword HEYEU7- to number 1550 (text price - 0.00 Eur).

 • Suteiktos min., SMS, duomenys ir neriboti GB WAZE navigacijos programėlei suteikiami naudojimui Lietuvoje arba keliaujant Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse.
 • Suteiktos minutės ar SMS negalioja siunčiant SMS ar skambinant trumpaisiais ar padidinto tarifo numeriais, taip pat iš Lietuvos į užsienio operatorių tinklus, iš ES / EEE šalių į ne ES / EEE šalis ir keliaujant ne ES / EEE šalyse.
 • Skambinant į Airiją, Angliją ir Norvegiją iš Lietuvos, plano galiojimo laikotarpiu bus taikomas 0,20 Eur/min. tarifas. 
 • Papildomai neribotų GB WAZE‘o programėlei užsisakyti nereikia, jie bus aktyvuoti automatiškai vos įsijungus planą HEYEU7.
 • Neribotai naudotis WAZE‘u galima tik per WAZE programėlę.
 • Jei naršant bus naudojamos nuorodos, vedančios už „Waze“ ribų (pvz., paspaudus nuorodą iš susirašinėjimo su draugais, atsidarys naujas naršyklės langas, vedantis į www.youtube.com ar kitą turinį, nepriklausantį „Waze“), duomenys bus naudojami iš plano suteiktų duomenų.
 • Keliaujant ne ES / EEE šalyse „Waze“ išnaudoti duomenys skaičiuojami ir apmokestinami pagal keliaujant užsienyje tarifus.
 • Įsitikink, kad tavo interneto telefone nustatymai teisingi (juos atsiųsime tau užsisakius planą arba ieškok jų čia).
 • Neribotais GB WAZE programėlei galėsi naudotis tol, kol turėsi interneto duomenų.
 • Vienu metu gali turėti tik vieną pokalbių planą.
 • Užsisakytasis planas galios 7 dienas. Pasibaigus galiojimui, planas prasitęs automatiškai, jei sąskaitoje užteks pinigų. Jei sąskaitos likutis bus nepakankamas, kad planas prasitęstų, turėsi per 30 dienų papildyti sąskaitą. To nepadarius planas bus išjungtas.
 • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano, jis dar galios iki numatytos plano galiojimo pabaigos.
 • Išnaudojus suteiktas min ar SMS įsigalios standartiniai tarifai. Bet kada gali atsinaujinti esamą planą savitarnoje arba SMS žinute.
 • Su šiuo planu negalioja interneto planai ir papildomos LABAS paslaugos (CHATAINIS, ŽINYNAS, IŠEIGINĖS, LABAS NAKTYS, NEMOKAMI SMS TARP LABAS, BLACKBERRY paslauga).
 • Šiam planui tiek Lietuvoje, tiek keliaujant ES / EEE šalyse galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės.
 • Tokioms šalims, kuriose mažmeninės vietinio mobiliojo ryšio kainos yra mažesnės už didmenines tarptinklinio ryšio kainas (tarp tokių šalių yra ir Lietuva), ES numatė išimtį, pagal kurią mobiliojo ryšio operatoriai gali taikyti ES institucijų skaičiavimo metodika nustatytus ir vietinio reguliatoriaus (Lietuvoje – Ryšių reguliavimo tarnybos) patvirtintus tarifus.
 • Užsisakius HEYEU7 planą, paslaugoms galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės. Paslaugos teikėjas gali apmokestinti įeinančius skambučius, kai paslaugomis bus naudojamasi neįprastai, nesąžiningai, t. y. ženkliai nukrypstant nuo vidutinio paslaugos naudotojo vartojimo įpročių, kitiems tikslams nei numatyta paslaugų teikimo sąlygose ar kitaip piktnaudžiaujant. Viršijus 160 min. įeinančių skambučių limitą per 37 d. (ar trumpesnį) laikotarpį vartotojo priimamiems skambučiams gali būti taikomas 0,01 Eur/min. mokestis. Užsisakius ar prasitęsus pokalbių planą, šis įeinančių minučių limitas skaičiuojamas iš naujo. Kiek įeinančių minučių nuo plano užsakymo jau prakalbėjai, sužinosi paskambinęs LABAS klientų aptarnavimo telefonu.

Similar plans

Data

3 GB


Contract length

30 d.


Network

Labas


Client type

Personal


Service type

Internet


Contract

No


Is bundle?

No


Works in EU?

No


Free data in EU?

3 GB


Price per year

311.88 Eur


Data

Unlimited GB


Contract length

7 d.


Network

Pildyk


Client type

Personal


Service type

Internet


Contract

No


Is bundle?

No


Works in EU?

No


Free data in EU?

0 GB


Price per year

167.52 Eur


Data

Unlimited GB


Contract length

7 d.


Network

Ežys


Client type

Personal


Service type

Internet


Contract

No


Is bundle?

No


Works in EU?

No


Free data in EU?

0 GB


Price per year

165.60 Eur