Pereiti prie puslapio antraštės Pereiti prie pagrindinio turinio Pereiti prie puslapio poraštės

Topup.lt

Topup.lt yra nepriklausomas mobilaus ryšio ir mobilaus interneto mokėjimo planus kainų ir paslaugų palyginimo portalas. Mes daugiau nei 5 metus nuolatos tikriname mobilaus ir fiksuoto ryšio pokalbių bei mobilaus ir šviesolaidinio interneto planų pasiūlymus skirtus tiek privatiems tiek verslo klientams. Visą surinktą informaciją mes pateikiame vienoje vietoje. Tai jums padės ne tik susirasti pigiausius ir geriausius pasiūlymus, bet jūs galėsi ir palyginti paslaugos kainas bei paslaugų sąlygas.

Ar žinojote kad šiuo metu yra 300 tikriname mobilaus ir fiksuoto ryšio pokalbių bei 150 mobilaus ir šviesolaidinio interneto planų?

Mūsų tikslas yra padėti jums surasti norimą paslaugą greitai, patogiai ir paprastai. Jūs galite ieškoti ir filtruoti pateiktus pasiūlymus pagal paslaugos teikėją, kainą ar suteiktas paslaugas.

Svarbu: „Topup.lt“ portale visa pateikta informacija neišskiria ir nereklamuoja nei vieno paslaugų teikėjo ar teikiamos paslaugos (jeigu nėra atskirtai pažymėta) ir pateikta informacija, paslaugų teikėjai ir pasiūlymai yra surūšiuota pagal abėcėlę nuo A iki Ž.

Mes norime sužinoti ką manote jūs? Kas patinka, nepatinka, ką būtų galima pakeisti. O gal turite nusiskundimų? Parašyk mums - [email protected].