Pereiti prie puslapio antraštės Pereiti prie pagrindinio turinio Pereiti prie puslapio poraštės

Paslaugų teikėjai

Mobilaus ir fiksuoto ryšio paslaugas siūlantys paslaugų teikėjai suteikia galimybę skambinti ir priimti skambučius, siųsti teksto pranešimus ar naudotis vienu greičiausiu mobiliojo ryšio ir šviesolaidinio internetu namie, biure ar keliaudami. Lietuvos mobilaus ir fiksuoto ryšio operatoriai siūlo įvairias paslaugas skirtas tiek privatiems tiek verslo klientams. Topup.lt padės jums pasirinkti greitai, patogiai ir be rūpesčių geriausią pasiūlymą iš didžiausio paslaugų teikėjų ir jų teikiamų paslaugų sąrašo. Visi paslaugų teikėjai.

Pokalbių planai

Planas atitinkantis jūsų gyvenimo būdą padės jums atraskite visą pasaulį gerų dalykų - džiaugtis pokalbiais ir žinutėmis, gauti mažas sąskaitas ir daugiau laiko skirti mėgstamiems užsiėmimams. Mes padėsime jums surasti geriausia pokalbių planą greičiau ir patogiau iš didžiausio paslaugų teikėjų ir jų teikiamų paslaugų sąrašo.

Interneto planai

Greitas ir patikimas internetas yra svarbi mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Dauguma iš mūsų negali įsivaizduoju dienos kai nėra galimybės naršyti internete, naudotis socialiniais tinklais, žiūrėti laidas, klausyti muzikos ar apsipirkti internetu. Mes padėsime jums surasti geriausia ieškomą mobilaus ar šviesolaidinio interneto planą greičiau ir patogiau iš didžiausio paslaugų teikėjų ir jų teikiamų paslaugų sąrašo.

Pokalbių ir interneto planų palyginimas vienoje vietoje

“Topup.lt” portale jūs rasite išsamią informaciją apie įvairiausius pokalbių ir interneto planų pasiūlymus skirtus tiek privatiems tiek verslo klientams vienoje vietoje. Mūsų palyginimo paslauga leidžia jums rasti planą pagal jūsų poreikius. Jūs galite ieškoti pasiūlymus pagal:

  • paslaugos teikėją
  • paslaugos kainą
  • suteikiamas nemokamas pokalbių minutes ir žinutes
  • suteikiamą mobilaus interneto duomenų kiekį
  • paslaugos sutarties laiką
  • paslaugos veikimą ES šalyse

Mūsų tikslas yra padėti jums surasti norimą paslaugą greitai, patogiai ir paprastai.