Pereiti prie puslapio antraštės Pereiti prie pagrindinio turinio Pereiti prie puslapio poraštės
Paslaugų teikėjo Labas logo

Labas - išankstinio mokėjimo elektroninių ryšių paslaugų, kurios apima judriojo telefono ryšio balso, duomenų perdavimo ir kitas paslaugas. Labas savo paslaugų tiekimui naudojai įmonės “ Bitė Lietuva ” tinklą. Vartotojai gali naudoti patikimą 4G ryšį maždaug 99% Lietuvos teritorijos.

Dažnai užduodami klausimai

Raskite atsakymus į dažniausiai iškylančius klausimus apie paslaugos teikėjus ir teikiamas paslaugas Topup.lt dažniausiai užduodamų klausimų skyriuje. Mūsu tikslas yra atsakyti į klausimus išsamiai ir aiškiai. Mes taip pasidalinsime nuorodomis į kitus internetinius puslapius (kur galima) kur būtų galima rasti daugiau informacijos.

Norėdami gauti papildomą informaciją bei konsultaciją rūpimais klausimais skambinkite į Labas klientų informavimo skyrių telefonu 1501 (LABAS klientams – 0.05 €/skamb.). Kitų operatorių klientams — 8 ~ 699 23 230 (skambučio kaina — kaip į BITĖS tinklą).

Daugiau informacijos

MMS naudojama ilgesniems tekstams ir medijai . MMS gali siųsti 15 kartų už paprastą SMS ilgesnį tekstą, telefonu darytas nuotraukas, filmuotą medžiagą, melodijas ar savo balso įrašą. MMS gali siųsti į visus Lietuvos tinklus, taip pat ir į el. pašto dėžutę.

MMS nustatymus gali gauti išsiuntęs SMS su tekstu START numeriu 1500 (kaina - 0.10 €). Gautus nustatymus išsaugok, telefoną išjunk ir vėl įjunk.

Daugiau informacijos

Jeigu tavo telefone neveikia internetas, gali būti, kad neteisingi tavo telefono nustatymai. LABAS tau juos atsiųs nemokamai: siųsk START numeriu 1550. Gautą specialią SMS išsaugok ir tada bandyk prisijungti prie interneto telefone. Jei nepavyksta, skambink mums numeriu 1501 (LABAS klientams – 0.05 €/skamb.). Kitų operatorių klientams — 8 ~ 699 23 230 (skambučio kaina — kaip į BITĖS tinklą).

Taip pat gali nustatyti telefoną pats: surask telefone interneto nustatymus ir įvesk šią informaciją:

  • APN (kreipties taškas): internet
  • Tarpinis serveris (Proxy): (palikti tuščią)
  • Vartotojo vardas: (palikti tuščią)
  • Slaptažodis: (palikti tuščią) 
  • IP adresas: 213.226.131.133

Atkreipk dėmesį, kad meniu funkcijų pavadinimai priklauso nuo telefono modelio, todėl gali skirtis nuo aukščiau nurodytų.

Išsaugojus SMS žinute gautus parametrus ar suvedus juos rankiniu būdu, telefoną svarbu išjungti, įjungti ir tuomet jungtis prie interneto.

Kad internetas veiktų, telefone turi būti įjungtas mobiliųjų duomenų perdavimas ir užsakytas interneto duomenų paketas

Daugiau informacijos

Norint naudoti 4G/ 4G+ internetu reikia turėti telefoną bei SIM kortelę palaikančių 4G/ 4G+. Seno tipo SIM kortelės gali pakeisto į naujo tipo korteles  artimiausiame BITĖS salone.

Jeigu norite sužinoti ar jūsų turimas telefonas ir SIM veikia 4G/4G+ galite išsiuntę SMS su tekstu 4G numeriu 1550.

Jeigu turi 4G/4G+ palaikantį telefoną ir SIM kortelę, bet 4G/4G+ neveikia, pabandyk perkrauti telefoną. Jei 4G/4G+ vis tiek neveikia, skambink mums numeriu 1501 (0,05 Eur/skamb.).

Daugiau informacijos

Paslaugų teikėjai

Mobilaus ir fiksuoto ryšio paslaugas siūlantys paslaugų teikėjai suteikia galimybę skambinti ir priimti skambučius, siųsti teksto pranešimus ar naudotis vienu greičiausiu mobiliojo ryšio ir šviesolaidinio internetu namie, biure ar keliaudami. Lietuvos mobilaus ir fiksuoto ryšio operatoriai siūlo įvairias paslaugas skirtas tiek privatiems tiek verslo klientams. Topup.lt padės jums pasirinkti greitai, patogiai ir be rūpesčių geriausią pasiūlymą iš didžiausio paslaugų teikėjų ir jų teikiamų paslaugų sąrašo. Visi paslaugų teikėjai.

Labas - išankstinio mokėjimo elektroninių ryšių paslaugų, kurios apima judriojo telefono ryšio balso, duomenų perdavimo ir kitas paslaugas. Labas savo paslaugų tiekimui naudojai įmonės “ Bitė Lietuva ” tinklą. Vartotojai gali naudoti patikimą 4G ryšį maždaug 99% Lietuvos teritorijos.