Pereiti prie puslapio antraštės Pereiti prie pagrindinio turinio Pereiti prie puslapio poraštės
Paslaugų teikėjo Eurocom logo

Eurocom, UAB − Lietuvos telekomunikacijų bendrovė, fiksuotojo ir mobiliojo ryšių operatorius, savo paslaugų tiekimui naudojantis įmonės „Bitė Lietuva“ tinklą. Klientai gali rinktis iš įvairių paslaugų - skambučių planų, mobiliojo interneto planų. Eurocom vartotojai gali naudoti patikimą 4G ryšį maždaug 99% Lietuvos teritorijos.

Dažnai užduodami klausimai

Raskite atsakymus į dažniausiai iškylančius klausimus apie paslaugos teikėjus ir teikiamas paslaugas Topup.lt dažniausiai užduodamų klausimų skyriuje. Mūsu tikslas yra atsakyti į klausimus išsamiai ir aiškiai. Mes taip pasidalinsime nuorodomis į kitus internetinius puslapius (kur galima) kur būtų galima rasti daugiau informacijos.

Norėdami gauti individualią papildomą informaciją bei konsultaciją rūpimais klausimais EUROCOM abonentai gali skambinti į EUROCOM klientų informavimo skyrių trumpuoju nemokamu numeriu 117. Šiuo numeriu abonentus konsultuoja kvalifikuoti EUROCOM klientų informavimo skyriaus konsultantai.

EUROCOM klientų informavimo skyriui iš kitų tinklų abonentai gali paskambinti telefono numeriu +37065911700 (EUROCOM klientams – pagal pasirinkto mokėjimo plano tarifus, kitų tinklų abonentams – kaip už skambutį į EUROCOM).

Daugiau informacijos

Vaizdo žinučių (MMS) nustatymo nustatymai. Prieš pradėdami naudotis įsitikinkite ar Jūsų telefonas turi MMS funkciją. Tai galite padaryti Eurocom svetainėje skiltyje "Telefonai". Taip pat jums reikalinga įjungta duomenų perdavimo paslauga. Tai padaryti galite savitarnos svetainėje manoEurocom. Aktyvavę duomenų perdavimo paslaugą, išjunkite ir vėl įjunkite telefoną.

MMS nustatymai:

  • APN (kreipties taškas): mms
  • Vartotojas: mms@mms
  • Slaptažodis: mms
  • IP dresas: 192.168.150.2
  • Serveris: http://mmsc

Daugiau informacijos

Jūs galite bandyti tris kartus įvesti SIM PIN kodą. Jeigu įvesite klaidingą kodą  du kartus iš eilės – jums reikės įvesti PUK kodą. PUK kodas – tai aštuonženklis PIN kodo atblokavimo kodas. 10 kartų iš eilės neteisingai surinkę PUK kodą, visiškai užblokuosite savo SIM kortelę. Kodą galite rasti:

  • ant SIM kortelės pagrindo (jeigu turite)
  • prisijungę prie savitarnos svetainės Mano Eurocom savitarnoje

Daugiau informacijos

Numerio perkėlimo paslauga - tai galimybė abonentui dabartinį operatorių pakeisti į mobiliojo ryšio operatorių „Eurocom", nekeičiant savo abonentinio telefono numerio. Pasinaudoti mobiliojo ryšio perkėlimo paslauga, nekeičiant savo telefono numerio, gali visi Lietuvoje veikiančių mobiliojo ryšio operatorių abonentai ir išankstinių mokėjimo už paslaugas planų vartotojai (užregistravę telefono numerius esamo operatoriaus duomenų bazėje).

Mobiliojo numerio perkėlimo (MNP) paslauga yra užsakoma užpildžius nustatytos formos prašymą bei pasirašius sutartį dėl judriojo ryšio paslaugų teikimo – Eurocom klientų aptarnavimo ir prekybos salonuose. Prieš pajungiant paslaugą Kliento patikimumas ir mokumas tikrinamas klientų patikimumo įvertinimui skirtoje informacijos sistemoje. Užpildytas prašymas perduodamas kliento esamam operatoriui, kuris per 24 (dvidešimt keturias) valandas pateikia atsakymą dėl duomenų tikslumo. 

Numerio perkėlimą galima anuliuoti, anuliavimas gali būti atliekamas ne vėliau kaip 1 darbo diena iki numatomos numerio perkėlimo datos.

Daugiau informacijos

Sąskaitos skaičiuojamos (ataskaitinis laikotarpis) nuo pirmos mėnesio dienos iki paskutinės mėnesio dienos. Sąskaitą apmokėti reikia per 30 d. nuo atsiskaitomojo laikotarpio pabaigos. Sąskaitos išsiunčiamos iki mėnesio 10 dienos.

 

Daugiau informacijos

Paslaugų teikėjai

Mobilaus ir fiksuoto ryšio paslaugas siūlantys paslaugų teikėjai suteikia galimybę skambinti ir priimti skambučius, siųsti teksto pranešimus ar naudotis vienu greičiausiu mobiliojo ryšio ir šviesolaidinio internetu namie, biure ar keliaudami. Lietuvos mobilaus ir fiksuoto ryšio operatoriai siūlo įvairias paslaugas skirtas tiek privatiems tiek verslo klientams. Topup.lt padės jums pasirinkti greitai, patogiai ir be rūpesčių geriausią pasiūlymą iš didžiausio paslaugų teikėjų ir jų teikiamų paslaugų sąrašo. Visi paslaugų teikėjai.

Eurocom, UAB − Lietuvos telekomunikacijų bendrovė, fiksuotojo ir mobiliojo ryšių operatorius, savo paslaugų tiekimui naudojantis įmonės „Bitė Lietuva“ tinklą. Klientai gali rinktis iš įvairių paslaugų - skambučių planų, mobiliojo interneto planų. Eurocom vartotojai gali naudoti patikimą 4G ryšį maždaug 99% Lietuvos teritorijos.