Pereiti prie puslapio antraštės Pereiti prie pagrindinio turinio Pereiti prie puslapio poraštės

Bitė


Duomenys
Neribotas internetas

Interneto tipas
Mobilus Internetas

Sutartis
24 mėn.

Pasiūlymas
Taip

Paslaugų teikėjas
Bitė

Sutartis?
Sutartis

Klientas
Privatiems

Paslaugos tipas
Mobilus Internetas

Iš atskirų planų?
Ne

Veikia EU?
Taip

Nemokami duomenys EU
25.00 GB

Kaina per metus
113,40 Eur

945Eur

Mobilus Internetas "Bitė - Neribotas internetas namams"

Bitė - „Neribotas internetas namams” Mobilus internetas privatiems klientams už 9.45 EUR. Už nurodytą minimalų mėnesinį mokestį suteikiama Neribotas internetas interneto duomenų naudojimui Lietuvoje.

Planas galioja pasirašius 24 mėn. terminuotą sutartį.

Paslaugos taip pat suteikiamos ir Europos Sąjungos (ES) bei Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse naudojantis tarptinklinio ryšio (angl. roaming) paslauga. Išnaudotos minutės ir SMS yra skaičiuojamos iš mokėjimo plano ir nėra papildomai apmokestinamos. Įeinantys skambučiai taip pat nėra papildomai apmokestinami. Išnaudojus ES suteiktus kalbėjimo minutes, žinutes ar suteiktus GB, kiekviena papildoma paslauga bus apmokestintas papildomai pagal sutartyje nurodytas kainas. Planui taikomi ES leidžiami paslaugų kiekio ir buvimo ES šalyse laiko apribojimai.

„Neribotas internetas namams” naudoja 4G/4G+ ryšį. 4G ryšys net 10 kartų spartesnis nei 3G ryšys ir galite greičiau naudotis internetu savo įrenginyje. Interneto greičiai yra teoriniai ir priklauso nuo daugelio faktorių. Jums reikia turėti 4G suderinamą telefoną, turėti SIM kortelę, būti aprėpties zonoje ir kiti faktoriai. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su savo paslaugų teikėju.

 • Pasitikrinti, kiek duomenų persiuntėte, galite savitarnos svetainėje mano.bite.lt.
 • Jūs galite bet kada atsisakyti papildomų paslaugų.
 • Skambučių ir SMS tarifai Lietuvoje - 0,2 Eur/min. ir 0,2 Eur/SMS.
 • Kainos pateiktos su PVM.
 • Keliaujant Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse išnaudoti megabaitai yra skaičiuojami iš mokėjimo plano ar papildomo duomenų paketo suteikiamų kiekių ir apmokestinami LR Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) patvirtintais papildomais mokesčiais. Minutės ir SMS, išnaudoti keliaujant ES / EEE šalyse apmokestinami Lietuvoje taikomais plano tarifais (0,2 Eur/min. ir 0,2 Eur/SMS). Gali būti taikomas duomenų kiekio, išnaudojamo ES / EEE šalyse, limitas, taip pat kiti ES leidžiami per tam tikrą laikotarpį išnaudojamų paslaugų kiekio bei buvimo ES / EEE šalyse laiko apribojimai.
 • Ryšys užsienyje ES/EEE ir kitose šalyse.
 • Naudojantis neribotomis paslaugomis galioja BITES sąžiningo paslaugomis naudojimosi taisyklės.

Svarbu: Prašome susisiekti su jūsų paslaugos teikėju jeigu jūs negalite užsisakyti, papildyti plano sąskaitos ar apmokėjus savo sąskaitą užsisakytos paslaugos neprasitęsia.

„Topup.lt“ yra kainų ir paslaugų palyginimo svetainė. Mes reguliariai tikriname ir atnaujiname informaciją, tačiau mes neatsakome ir neprisiimame jokios atsakomybės , jei informacija apie pasiūlymą skiriasi nuo oficialaus šaltinio arba paslaugos nebegalima užsisakyti.

Panašūs pasiūlymai

Kiti panašus pasiūlymai.

Sugrupuoti pasiūlymai

Įvairius planus sugrupavome į vieną vietą, kad jūs galėtume rasti tinkamiausio pasiūlymų greitai ir patogiai. Planai grupuojami pagal kainą, tinklą, sutarties trukmę ir kt.

Mobilaus ir šviesolaidinio planų palyginimas vienoje vietoje

“Topup.lt” portale jūs rasite išsamią informaciją apie įvairiausius interneto planų pasiūlymus skirtus tiek privatiems tiek verslo klientams vienoje vietoje. Mūsų palyginimo paslauga leidžia jums rasti planą pagal jūsų poreikius. Jūs galite ieškoti pasiūlymus pagal:

 • paslaugos teikėją
 • paslaugos kainą
 • suteikiamą mobilaus interneto duomenų kiekį
 • paslaugos sutarties laiką
 • paslaugos veikimą ES šalyse

Verslo klientai

Jeigu esate smulkaus, vidutinio ir ar stambaus verslo klientas jūs galite išrinkti pokalbių ir interneto planus kurie padės jums lengvai ir efektyviai naudoti ir planuoti išlaidas bei tobulėti. „Topup.lt“ tinklapyje mes bandome surasti visus šiuo metu skelbiamus planus, bet geriausius pasiūlymus atitinkančius jūsų verslo poreikius padės išsirinkti paslaugų teikėjo klientų aptarnavimo konsultantai.

Patarimai kaip išsirinkti tinkamą interneto planą

Internetas yra neatsiejama mūsų kasdienybė ir daugelis iš mūsų negalime įsivaizduoti dienos nepasitikrinus el. pašto, socialinių tinklų ar pažiūrėjus filmą internete. Tinkamai pasirinktas  planas ne tik padės jums išnaudoti visus turimus mobilaus telefono privalomus bet gali ir sumažintini išlaidas.

Ar žinojote kad jūs galite sutaupyti net iki 300 Eur. per metus pasirinkus tinkamą interneto paslaugos planą?

Tinkamas planas priklauso nuo kelių kriterijų tokių kaip kainos, sutarties laiko, sutarties tipo ir ar perkama su ar be mobilaus ryšio įranga (telefonu ar planšete). Mes rekomenduojame kad prieš pasirinkdami planą jūs pirmiausia nuspręstumėte ko jūs ieškote ir mokėkite tik už tai, ko jums reikia.

 • Nenaudojate daug duomenų? Pasirinkite tinkamą duomenų planą. Ar jums reikia 10 GB ir daugiau? Kuo didesnis suteikiamų nemokamų mobilaus interneto duomenų kiekis – tuo didesnis mėnesinis mokestis
 • Jeigu jūsų sutartis baigėsi susisiekite su savo dabartiniu paslaugų teikėju ir pasidomėkite ar jie gali pasiūlyti palankesnes sutarties sąlygas
 • Jeigu jums netinka paslaugų teikėjo pasiūlymai – kreipkitės į kitus mobilaus ryšio operatorius – „Bitė“, „Eurocom“, „Tele2“, „Teledema“ ar „Telia“ ir pasidomėkite apie teikiamas paslaugas ir kainas. Naujos sutarties pasirašymas ir turimo numerio pernešimas yra nemokama paslauga. Jeigu ieškote plano be nuolatinės sutarties – pasidomėkite „Ežys“, „Labas“, „Pildyk“ ir „Telia Ekstra“ teikiamomis paslaugomis ir kainomis.
 • Ar jūs dažnai keliaujate? Jeigu taip tai pasirinkite planą ir šnekėkite, rašykite ir naršykite būdami Europos Sąjungos šalyse ar toliau be jokiu apribojimų

Kiek man reikia mobilaus interneto duomenų

Tai priklauso nuo jūsų ir jūsų duomenų reikalavimų. Jei telefoną naudojate namuose ar darbe prisijungę prie belaidžio interneto „Wi-Fi“ ryšio,, tuomet mobilaus ryšio duomenų jums reikia nedaug. Jeigu jūs dažnai keliaujate ir norite naudotis internetu visur ir visada – tuomet jums reikės daug daugiau mobilaus interneto duomenų.

Norėdami išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą pirmiausia reikėtų palyginti ar jūs išnaudojate visus užakyto plano duomenis. Tai galite patikrinti prisijungę prie paslaugos teikėjo savitarnos puslapio arba parsisiuntę programėle į savo telefoną.

Nuo 1 GB – 5 GB duomenų - paprastai užtenka visiems, kurie daug naudojasi programomis ir socialiais tinklais, mėgsta naudotis „Messenger“, „WhatsApp“, „Signal“ ir kitomis pokalbių programėlėmis, dažnai siunčia el. laiškus.

Vidutiniškai su 5 GB duomenų per mėnesį jūs galėsite:

 • 3 valandas kasdien naršyti internete ir socialinėje žiniasklaidoje
 • Arba 40 minučių naršymo ir 1 valanda muzikos kasdien
 • Arba 40 minučių peržiūra kasdien ir keli filmai kiekvieną mėnesį (žemos ar vidutinės kokybės)

5 GB – 10 GB duomenų - paprastai užtenka visiems, kurie daug naudojasi programomis ir socialiais tinklais, mėgsta žiūrėti video ir klausytis muzikos internetu.

Vidutiniškai su 8 GB duomenų per mėnesį jūs galėsite:

 • Kasdien 6 valandas naršyti internete ir socialinėje žiniasklaidoje
 • Arba žiūrėti 32 valandų žemos kokybės vaizdo įrašų

Turėdami daugiau nei 10 GB duomenų – jūs galėsite naudotis žiūrėti video ir klausytis muzikos internetu, įvairiomis paslaugomis,  programomis bei socialiais tinklais be didesniu apribojimų.

Baigiasi pasirašyta interneto plano sutartis. Ką daryti toliau?

Jūsų pasirašyta sutartis baigiasi ir nežinote ką daryti toliau? Kai baigiasi sutartis jūsų užsakytos paslaugos veiks kaip ir anksčiau veikusios ir jūs nepajusite jokių naudojimo sutrikimų. Vienintelis dalykas kas gali pasikeisti – tai jūsų sąskaita už tokias pat kaip ir ankščiau teiktas paslaugas. Užsisakydami planą su sutartimi nuo 12 iki 24 mėnesių jūs dažniausiai gaunate nuolaidą planui. Pasibaigus sutarties laikui suteikta nuolaida taip pat baigiasi ir jūs mokate standartinę kainą.

Jeigu jūsų sutartis baigiasi ar baigsis netrukus - pirmiausia susisiekite su savo dabartiniu paslaugų teikėju ir pasidomėkite ar jie gali pasiūlyti palankesnes sutarties sąlygas. Pasidomėkite ar jums gali būti sumažinti plano kainą ar pasiūlytas geresnis pasiūlymas pzv. suteiktas papildomas nemokamų duomenų paketas ar padidintas interneto greitis.

Kokie būna mobiliojo ryšio tipai

Mobiliuosiuose įrenginiuose naudojamo interneto sparta taip pat priklauso nuo naudojamos duomenų perdavimo technologijos tipo. Šiuo metu galima išskirti kelis skirtingus ryšio tipus:

 • 5G ryšys – tai naujos kartos ryšio technologija leisianti pasiekti kuri yra diegiama ir veikia kartu su 4G ryšiu. Pagrindinis naujos privalumas yra kad 5G užtikrina dešimtis kartų didesnę interneto spartą, mažesnę delsą. Atlikti ekperimentai parodė kad naujos kartos ryšys yra 10 kartų greitesnis internetas lyginant su dabar naudojamu 4G ir 4G+ ryšiu. Lietuvoje šiuo 5G ryšys dar yra diegiamas, bet “Telia” savo klientams suteikia galimybę testuoti 5G naujos kartos tinklą - Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
 • 4G ir 4G+ ryšys – šiuo metu dažniausiai naudojama duomenų perdavimo technologija Lietuvoje. 4G ir 4G+ ryšiu gali naudotis visi mobilaus ryšio klientai. Maksimalus teorinis yra 600 Mbps, bet praktiškai vartotojų patiriamas vidutinis greitis 4G+ ryšio zonoje yra apie 80 Mbps, o 4G – apie 30 Mbps.
 • 3G ryšys – tai duomenų perdavimo technologija, leidžianti pasiekti kur kas didesnius greičius negu 2G. Prisijungus telefone prie 3G ryšio, užsidegs viena iš šių reikšmių – H (teorinis greitis iki 21 Mbps) arba H+ (teorinis greitis iki 42 Mbps)

Reklamuojamas turinys ir skelbimai

„Topup.lt“ portale visa pateikta informacija neišskiria ir nereklamuoja nei vieno paslaugų teikėjo ar teikiamos paslaugos (jeigu nėra atskirtai pažymėta). Viskas, už ką sumokėjo tiekėjas ar gamintojas, aiškiai pažymėta mūsų svetainėje.