Pereiti prie puslapio antraštės Pereiti prie pagrindinio turinio Pereiti prie puslapio poraštės

Bitė


Duomenys
200 GB

Interneto tipas
Mobilus Internetas

Sutartis
24 mėn.

Pasiūlymas
Ne

Paslaugų teikėjas
Bitė

Sutartis?
Sutartis

Klientas
Verslui

Paslaugos tipas
Mobilus Internetas

Iš atskirų planų?
Ne

5G?
Ne

Veikia EU?
Ne

Nemokami duomenys EU
0 GB

Kaina per metus
154,80 Eur

1290Eur

Mobilus Internetas "Bitė - 200 GB"

Bitė - „200 GB” Mobilus internetas verslo klientams už 12.90 EUR. Už nurodytą minimalų mėnesinį mokestį suteikiama 200 GB interneto duomenų naudojimui Lietuvoje.

Planas galioja pasirašius 24 mėn. terminuotą sutartį.

Paslaugos taip pat suteikiamos ir Europos Sąjungos (ES) bei Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse naudojantis tarptinklinio ryšio (angl. roaming) paslauga, bet galioja papildomi apribojimai. Daugiau informacijos rasite paslaugų teikėjo puslapyje.

„200 GB” naudoja 4G/4G+ ryšį. 4G ryšys net 10 kartų spartesnis nei 3G ryšys ir galite greičiau naudotis internetu savo įrenginyje. Interneto greičiai yra teoriniai ir priklauso nuo daugelio faktorių. Jums reikia turėti 4G suderinamą telefoną, turėti SIM kortelę, būti aprėpties zonoje ir kiti faktoriai. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su savo paslaugų teikėju.

  • Pasitikrinti, kiek duomenų persiuntėte, galite savitarnos svetainėje mano.bite.lt.
  • Jūs galite bet kada atsisakyti papildomų paslaugų.
  • Kainos pateiktos be PVM.
  • Keliaujant Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse išnaudoti megabaitai yra skaičiuojami iš mokėjimo plano ar papildomai užsakomo duomenų paketo suteikiamų kiekių ir apmokestinami LR Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) patvirtintais papildomais mokesčiais. Minutės ir SMS, išnaudoti keliaujant ES / EEE šalyse apmokestinami Lietuvoje taikomais plano tarifais (0,2 Eur/min. ir 0,2 Eur/SMS). Gali būti taikomas duomenų kiekio, išnaudojamo ES / EEE šalyse, limitas, taip pat kiti ES leidžiami per tam tikrą laiką išnaudojamų paslaugų kiekio bei buvimo ES / EEE šalyse laiko apribojimai.
  • Naudojantis neribotomis paslaugomis galioja BITES sąžiningo naudojimosi paslaugomis taisyklės tiek Lietuvoje, tiek keliaujant ES / EEE šalyse.

Svarbu: Prašome susisiekti su jūsų paslaugos teikėju jeigu jūs negalite užsisakyti, papildyti plano sąskaitos ar apmokėjus savo sąskaitą užsisakytos paslaugos neprasitęsia.

„Topup.lt“ yra kainų ir paslaugų palyginimo svetainė. Mes reguliariai tikriname ir atnaujiname informaciją, tačiau mes neatsakome ir neprisiimame jokios atsakomybės , jei informacija apie pasiūlymą skiriasi nuo oficialaus šaltinio arba paslaugos nebegalima užsisakyti.

Panašūs pasiūlymai

Kiti panašus pasiūlymai.

Sugrupuoti pasiūlymai

Įvairius planus sugrupavome į vieną vietą, kad jūs galėtume rasti tinkamiausio pasiūlymų greitai ir patogiai. Planai grupuojami pagal kainą, tinklą, sutarties trukmę ir kt.

Ar žinojote kad jūs galite sutaupyti net iki 300 Eur. per metus pasirinkus tinkamą mobilaus ir fiksuotojo ryšio telefono planų planą? Pasirinktas plano kaina priklauso nuo sutarties laiko, perkama su ar be mobilaus ryšio įranga (telefonu ar planšete), suteikiamų nemokamų pokalbių minučių, nemokamų žinučių, suteikiamų mobilaus interneto duomenų kiekio, interneto greičio 4G ar 5G bei kur bus naudojamas Lietuvoje tiek užsienyje. Pasirinkus tinkamą ryšio planą, kuris atitinka jūsų poreikius, galite padėti sumažinti ryšio sąskaitas.

Interneto tipai

Mobilusis internetas yra interneto prieiga, kurią galima naudoti naudojant mobilųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar kitus mobilius įrenginius. Tai suteikia galimybę prisijungti prie interneto be poreikio būti prijungtam prie belaidžio WiFi tinklo arba fiksuoto ryšio. Mobilusis internetas leidžia žmonėms naršyti internete, siųsti ir gauti elektroninius laiškus, naudotis socialiniais tinklais, žiūrėti vaizdo įrašus, ir daugiau, nepriklausomai nuo to, kur jie yra, kol turi mobiliojo ryšio danga. Mobilusis internetas gali būti teikiamas skirtingomis technologijomis. 4G ir 5G technologijos yra greitesnės nei ankstesnės kartos ir jos leidžia greičiau naršyti internete, žiūrėti vaizdo įrašus aukštesnės raiškos ir naudotis kitomis interneto paslaugomis su mažiau trukdymų.

Šviesolaidinis internetas, dar vadinamas optiniu internetu, yra labai greita ir patikima interneto ryšio technologija, kuri dažnai naudojama tiek namuose, tiek verslo aplinkoje. Pagrindinės šviesolaidinio interneto savybės yra didelis interneto greitis, kuris gali siekti iki kelių gigabitų per sekundę (Gbps). Didelis greitis leidžia ne tik naršyti internetą be jokių vėlavimų, bet ir žiūrėti aukštos raiškos vaizdo įrašus, žaisti internetinius žaidimus be trukdžių ir prijungti daugybę įrenginių vienu metu. Šviesolaidinis internetas, suteikia galimybę mėgautis sparčiu ir patikimu interneto ryšiu, kuris atitinka visų modernių interneto poreikius.

Kaip sutaupyti ir sumažinti paslaugų sąskaitą 

Vienas iš būdų kaip galima sumažinti paslaugų sąskaitą yra pasidomėjimas už kokias paslaugas jūs mokate. Mokėjimas už paslaugas kaip įrenginio draudimas ar modemo ar maršrutizatoriaus (Wi-Fi įrenginys) nuoma jums gali papildomai kainuoti net 100 Eur. ir daugiau. Pasirašant naują ar atnaujinant turimą sutartį paslaugų teikėjai dažniausiai nemokamai suteikia tokios paslaugos kaip įrenginio ar kelionės draudimas, ar paslaugos yra nemokamos arba su nuolaida, bet galioja tik nustatytą nemokamą laikotarpį. Jeigu pasirašoma 12 mėnesių ar ilgesne paslaugos sutartis, tuomet yra pigiau įsigyti asmeninį modemą ar maršrutizatorių (Wi-Fi įrenginys) kuris atsipirks per kelis naudojimo mėnesius.

Pasidomėkite už ką mokate ir atsisakykite ko jums nereikia. Tai galite padaryti prisijungę prie savo paslaugos teikėjo savitarnos puslapio ir susiradę sąskaitos skiltį arba atsiųstos sąskaitos. Susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi jeigu norite atsisakyti nenorimos paslaugos.

Baigiasi pasirašyta interneto sutartis. Ką daryti toliau?

Kai baigiasi sutartis jūsų užsakytos paslaugos veiks kaip ir anksčiau veikusios ir jūs nepajusite jokių naudojimo sutrikimų. Vienintelis dalykas kas gali pasikeisti – tai jūsų sąskaita už tokias pat kaip ir ankščiau teiktas paslaugas. Užsisakydami planą su terminuota sutartimi jūs dažniausiai gaunate nuolaidą planui. Pasibaigus sutarties laikui suteikta nuolaida taip pat baigiasi ir jūs mokate standartinę kainą.Jeigu jūsų sutartis baigiasi ar baigsis netrukus - pirmiausia susisiekite su savo dabartiniu paslaugų teikėju ir pasidomėkite ar jie gali pasiūlyti palankesnes sutarties sąlygas.

Jeigu netenkina suteikiamos paslaugos ar kaina – susisiekite su kitais mobilaus ryšio operatoriais ir interneto paslaugos teikėjais kurie gali pateikti daug geresnius pasiūlymus naujiems klientams nei pasiliksite su tuo pačiu operatoriumi.