Pereiti prie puslapio antraštės Pereiti prie pagrindinio turinio Pereiti prie puslapio poraštės

Ežys


Duomenys
3 GB

Minutės
300 min.

Žinutės
Neribotos žinutės

Sutartis
30 d.

Pasiūlymas
Ne

Paslaugų teikėjas
Ežys

Sutartis?
Ne

Klientas
Privatiems

Paslaugos tipas
Mobilaus Ryšio Planas

Iš atskirų planų?
Taip

5G?
Ne

Veikia EU?
Taip

Nemokami duomenys EU
3.00 GB

Kaina per metus
89,88 Eur

749Eur

Mobilaus Ryšio Planas "Ežys - Kalbėk 300 + Naršyk 3"

Ežys - „Kalbėk 300 + Naršyk 2” Mobilaus ryšio planas privatiems klientams už 5.48 EUR. Už nurodytą minimalų mokestį suteikiama 300 min. ir 6000 Žinutės į visus Lietuvos tinklus bei 2 GB mobilaus interneto duomenų naršymui Lietuvoje.

Planas „Kalbėk 300 + Naršyk 2” galioja - 30 d. ir nereikia pasirašyti terminuotos sutarties. Pasibaigus galiojimui, planas prasitęs automatiškai, sąskaitoje esant pakankamam pinigų likučiui. Kitu atveju planas bus išjungtas ir galios standartiniai tarifai. Planas sudarytas iš atskirų paslaugų ir reikia užsisakyti atskirai.

Paslaugos taip pat suteikiamos ir Europos Sąjungos (ES) bei Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse naudojantis tarptinklinio ryšio (angl. roaming) paslauga, bet galioja papildomi apribojimai. Daugiau informacijos rasite paslaugų teikėjo puslapyje.

„Kalbėk 300 + Naršyk 2” naudoja 4G/4G+ ryšį. 4G ryšys net 10 kartų spartesnis nei 3G ryšys ir galite greičiau naudotis internetu savo įrenginyje. Interneto greičiai yra teoriniai ir priklauso nuo daugelio faktorių. Jums reikia turėti 4G suderinamą telefoną, turėti SIM kortelę, būti aprėpties zonoje ir kiti faktoriai. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su savo paslaugų teikėju.

Planą "Kalbėk 300" gali užsisakyti pakartotinai. Dienos SMS žinučių limitas – 200 SMS į visus Lietuvos tinklus. Jei sąskaitos likutis bus pakankamas, po 30 d. planas prasitęs.

Planą "Naršyk 2" gali užsisakyti pakartotinai. Mobilusis internetas galioja naršant Lietuvoje. Jei sąskaitos likutis bus pakankamas, po 30 d. planas prasitęs.

Svarbu: Prašome susisiekti su jūsų paslaugos teikėju jeigu jūs negalite užsisakyti, papildyti plano sąskaitos ar apmokėjus savo sąskaitą užsisakytos paslaugos neprasitęsia.

„Topup.lt“ yra kainų ir paslaugų palyginimo svetainė. Mes reguliariai tikriname ir atnaujiname informaciją, tačiau mes neatsakome ir neprisiimame jokios atsakomybės , jei informacija apie pasiūlymą skiriasi nuo oficialaus šaltinio arba paslaugos nebegalima užsisakyti.

Panašūs pasiūlymai

Kiti panašus pasiūlymai.

Sugrupuoti pasiūlymai

Įvairius planus sugrupavome į vieną vietą, kad jūs galėtume rasti tinkamiausio pasiūlymų greitai ir patogiai. Planai grupuojami pagal kainą, tinklą, sutarties trukmę ir kt.

Ar žinojote kad jūs galite sutaupyti net iki 300 Eur. per metus pasirinkus tinkamą mobilaus ir fiksuotojo ryšio telefono planų planą? Pasirinktas plano kaina priklauso nuo sutarties laiko, perkama su ar be mobilaus ryšio įranga (telefonu ar planšete), suteikiamų nemokamų pokalbių minučių, nemokamų žinučių, suteikiamų mobilaus interneto duomenų kiekio, interneto greičio 4G ar 5G bei kur bus naudojamas Lietuvoje tiek užsienyje. Pasirinkus tinkamą ryšio planą, kuris atitinka jūsų poreikius, galite padėti sumažinti ryšio sąskaitas.

Pokalbių planų palyginimas vienoje vietoje

“Topup.lt” puslapis pateikia išsamią informaciją apie mobilaus ir fiksuotojo ryšio telefono planus iš populiarių operatorių, tokių kaip Telia, Bitė, Tele2, Splius, Cgates, Balticum, Ežys, Labas, Pildyk, Teledema, Magnetukas, Penki ir daugelio kitų. Mes padedame jums surasti planą, kuris atitinka jūsų poreikius ir biudžetą. Mūsų portale jūs rasite išsamią informaciją apie įvairiausius pokalbių planų pasiūlymus skirtus tiek privatiems tiek verslo klientams vienoje vietoje. Mūsų palyginimo paslauga leidžia jums rasti planą pagal jūsų poreikius. Jūs galite ieškoti pasiūlymus pagal:

 • paslaugos teikėją
 • paslaugos kainą
 • suteikiamas nemokamas pokalbių minutes ir žinutes
 • suteikiamą mobilaus interneto duomenų kiekį
 • paslaugos sutarties laiką
 • paslaugos veikimą ES šalyse

Baigiasi pasirašyta pokalbių plano ar interneto sutartis. Ką daryti toliau?

Kai baigiasi sutartis jūsų užsakytos paslaugos veiks kaip ir anksčiau veikusios ir jūs nepajusite jokių naudojimo sutrikimų. Vienintelis dalykas kas gali pasikeisti – tai jūsų sąskaita už tokias pat kaip ir ankščiau teiktas paslaugas. Užsisakydami planą su terminuota sutartimi jūs dažniausiai gaunate nuolaidą planui. Pasibaigus sutarties laikui suteikta nuolaida taip pat baigiasi ir jūs mokate standartinę kainą.

Jeigu jūsų sutartis baigiasi ar baigsis netrukus - pirmiausia susisiekite su savo dabartiniu paslaugų teikėju ir pasidomėkite ar jie gali pasiūlyti palankesnes sutarties sąlygas. Pasidomėkite ar jums gali būti sumažinti plano kainą ar pasiūlytas geresnis pasiūlymas pvz. suteiktas papildomas nemokamų duomenų paketas ar padidintas interneto greitis.

Jeigu netenkina suteikiamos paslaugos ar kaina – susisiekite su kitais mobilaus ryšio operatoriais kurie gali pateikti daug geresnius pasiūlymus naujiems klientams nei pasiliksite su tuo pačiu operatoriumi.

Patarimai kaip išsirinkti tinkamą telefono planą

Mobilus telefonas yra neatsiejama mūsų kasdienybė ir daugelis iš mūsų negalime įsivaizduoti dienos be telefono. Tinkamai pasirinktas pokalbių planas ne tik padės jums išnaudoti visus turimus mobilaus telefono privalomus bet gali ir sumažintini išlaidas.

Ar žinojote kad jūs galite sutaupyti net iki 300 Eur. per metus pasirinkus tinkamą pokalbių ar interneto paslaugos planą?

Tinkamas planas priklauso nuo kelių kriterijų tokių kaip kainos, sutarties laiko, sutarties tipo ir ar perkama su ar be mobilaus ryšio įranga (telefonu ar planšete). Mes rekomenduojame kad prieš pasirinkdami planą jūs pirmiausia nuspręstumėte ko jūs ieškote ir mokėkite tik už tai, ko jums reikia.

 • Jeigu mažai šnekate – pirkite planus su ribotomis nemokamais pokalbių minutėmis. Neriboti pokalbių planai kainuoja daugiau
 • Nenaudojate daug duomenų? Pasirinkite tinkamą duomenų planą. Ar jums reikia 10 GB ir daugiau? Kuo didesnis suteikiamų nemokamų mobilaus interneto duomenų kiekis – tuo didesnis mėnesinis mokestis
 • Jeigu jūsų sutartis baigėsi susisiekite su savo dabartiniu paslaugų teikėju ir pasidomėkite ar jie gali pasiūlyti palankesnes sutarties sąlygas
 • Jeigu jums netinka paslaugų teikėjo pasiūlymai – kreipkitės į kitus mobilaus ryšio operatorius – „Bitė“, „Eurocom“, „Tele2“, „Teledema“ ar „Telia“ ir pasidomėkite apie teikiamas paslaugas ir kainas. Naujos sutarties pasirašymas ir turimo numerio pernešimas yra nemokama paslauga. Jeigu ieškote plano be nuolatinės sutarties – pasidomėkite „Ežys“, „Labas“, „Pildyk“ ir „Telia Ekstra“ teikiamomis paslaugomis ir kainomis.
 • Naujo telefono įsigijimas gali būti labai brangus – jeigu norite turėti naujausią modelį. Nuspręskite ar jums reikia naujo telefono ar dar galite naudoti turimą telefono aparatą.
 • Ar jūs dažnai keliaujate? Jeigu taip tai pasirinkite planą ir šnekėkite, rašykite ir naršykite būdami Europos Sąjungos šalyse ar toliau be jokiu apribojimų

Kiek man reikia mobilaus interneto duomenų

Tai priklauso nuo jūsų ir jūsų duomenų reikalavimų. Jei telefoną naudojate namuose ar darbe prisijungę prie belaidžio interneto „Wi-Fi“ ryšio, tuomet mobilaus ryšio duomenų jums reikia nedaug. Jeigu jūs dažnai keliaujate ir norite naudotis internetu visur ir visada – tuomet jums reikės daug daugiau mobilaus interneto duomenų.

Nuo 1 GB – 5 GB duomenų - paprastai užtenka visiems, kurie daug naudojasi programomis ir socialiais tinklais, mėgsta naudotis „Messenger“, „WhatsApp“, „Signal“ ir kitomis pokalbių programėlėmis, dažnai siunčia el. laiškus.

Vidutiniškai su 5 GB duomenų per mėnesį jūs galėsite:

 • 3 valandas kasdien naršyti internete ir socialinėje žiniasklaidoje
 • Arba 40 minučių naršymo ir 1 valanda muzikos kasdien
 • Arba 40 minučių peržiūra kasdien ir keli filmai kiekvieną mėnesį (žemos ar vidutinės kokybės)

5 GB – 10 GB duomenų - paprastai užtenka visiems, kurie daug naudojasi programomis ir socialiais tinklais, mėgsta žiūrėti video ir klausytis muzikos internetu.

Vidutiniškai su 8 GB duomenų per mėnesį jūs galėsite:

 • Kasdien 6 valandas naršyti internete ir socialinėje žiniasklaidoje
 • Arba žiūrėti 32 valandų žemos kokybės vaizdo įrašų

Turėdami daugiau nei 10 GB duomenų – jūs galėsite naudotis žiūrėti video ir klausytis muzikos internetu, įvairiomis paslaugomis,  programomis bei socialiais tinklais be didesniu apribojimų.

Numerio perkėlimas

Numerio perkėlimo paslauga - tai galimybė abonentui dabartinį operatorių pakeisti į kitą mobiliojo ryšio operatorių  nekeičiant savo abonentinio telefono numerio. Pasinaudoti mobiliojo ryšio perkėlimo paslauga, nekeičiant savo telefono numerio, gali visi Lietuvoje veikiančių mobiliojo ryšio operatorių abonentai ir išankstinių mokėjimo už paslaugas planų vartotojai (užregistravę telefono numerius esamo operatoriaus duomenų bazėje).

Kaip sutaupyti ir sumažinti paslaugų sąskaitą 

Vienas iš būdų kaip galima sumažinti paslaugų sąskaitą yra pasidomėjimas už kokias paslaugas jūs mokate. Mokėjimas už paslaugas kaip įrenginio ar kelionės draudimas ar kita  jums gali kainuoti net 100 Eur. ir daugiau nei jūs planavote mokėti pasirašydami sutartį.

Pasirašant naują ar atnaujinant turimą sutartį paslaugų teikėjai dažniausiai nemokamai suteikia tokios paslaugos kaip įrenginio ar kelionės draudimas, mobilusis parašas, interneto apsauga ir t.t. Suteikiamos paslaugos yra nemokamos arba su nuolaida, bet galioja tik nustatytą nemokamą laikotarpį. Pasibaigus pasiūlymo laikui jūs turite mokėti pilną  (t.y.  standartinę) paslaugos kainą.

Pasidomėkite už ką mokate ir atsisakykite ko jums nereikia. Tai galite padaryti prisijungę prie savo paslaugos teikėjo savitarnos puslapio ir susiradę sąskaitos skiltį arba atsiųstos sąskaitos. Susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi jeigu norite atsisakyti nenorimos paslaugos.

Skambučiai į trumpuosius ir į padidinto tarifo numerius

Trumpieji ir padidinto tarifo numeriai (pvz., 900-aisiais, 909-aisiais ir kt.). nepatenka į suteikiamų minučių už mėnesinį mokestį skaičių. Tai numeriai, kuriems taikoma kitokia nei įprasto skambučio kaina, pavyzdžiui, taksi, informacinių linijų, loterijų ar kt. Kai kurie mobilaus ryšio paslaugų teikėjai suteikia galimybę atsisakyti galimybės skambinti į trumpuosius numerius.

Norėdami sutaupyti - skambinkite ilgaisiais telefono numeriais skirtais skambinant iš kitų operatorių ar užsienio. Tuomet skambučio kaina bus kaip nurodyta jūsų mokėjimo plane.