Skip to the page header Skip to main content Skip to the page footer

Guides

Found: 4

Our helpful tips and step-by-step instructions will clearly show and explain how to use your smartphones, apps, and other features using Google, Apple or Microsoft devices. We will share tips on how find your phone and internet plan that fits your lifestyle and how to save. Various great ideas and finds in one place.

=Kaip sumažinti sąskaitas už paslaugas logo

2021-01-26

Vienas iš būdų kaip galima sumažinti paslaugų sąskaitą yra pasidomėjimas už kokias...


Read more
=Numerio perkėlimo paslauga. Kas tai? logo

2021-01-14

Numerio perkėlimo paslauga - tai galimybė abonentui pakeisti dabartinį operatorių  į kitą...


Read more
=Baigiasi pasirašyta plano sutartis. Ką daryti toliau? logo

2021-01-22

Jūsų pasirašyta sutartis baigiasi ir nežinote ką daryti toliau? Kai baigiasi sutartis...


Read more
=Kaip išsirinkti tinkamą telefono ar interneto planą logo

2021-01-28

Mobilus telefonas yra neatsiejama mūsų kasdienybė ir daugelis iš mūsų negalime įsivaizduoti...


Read more

Naudingi patarimai ir žingsnis po žingsnio instrukcijos patars kaip naudotis išmaniaisiais telefonais, programėlėmis ir kitomis funkcijos naudojantis Google, Apple ir Microsoft įrenginiais. Mes patarsime kaip išsirinkti pokalbių ar interneto planus ir net sutaupyti. Praktiški patarimai tiek jauniems, tiek suaugusiems bei senjorams vienoje vietoje.

Pokalbių planų palyginimas vienoje vietoje

“Topup.lt” portale jūs rasite išsamią informaciją apie įvairiausius pokalbių planų pasiūlymus skirtus tiek privatiems tiek verslo klientams vienoje vietoje. Mūsų palyginimo paslauga leidžia jums rasti planą pagal jūsų poreikius. Jūs galite ieškoti pasiūlymus pagal:

  • paslaugos teikėją
  • paslaugos kainą
  • suteikiamas nemokamas pokalbių minutes ir žinutes
  • suteikiamą mobilaus interneto duomenų kiekį
  • paslaugos sutarties laiką
  • paslaugos veikimą ES šalyse

Informacijos pateikimo eiliškumas

„Topup.lt“ portale visa pateikta informacija neišskiria ir nereklamuoja nei vieno paslaugų teikėjo ar teikiamos paslaugos (jeigu nėra atskirtai pažymėta) ir pateikta informacija, paslaugų teikėjai ir pasiūlymai yra surūšiuota pagal abėcėlę nuo A iki Ž. Portalo lankytojai gali informaciją rūšiuoti pagal norimus kriterijus.

Mūsų tikslas yra padėti jums surasti norimą paslaugą greitai, patogiai ir paprastai.

Reklamuojamas turinys ir skelbimai

„Topup.lt“ portale visa pateikta informacija neišskiria ir nereklamuoja nei vieno paslaugų teikėjo ar teikiamos paslaugos (jeigu nėra atskirtai pažymėta). Viskas, už ką sumokėjo tiekėjas ar gamintojas, aiškiai pažymėta mūsų svetainėje.

Verslo klientai

Jeigu esate smulkaus, vidutinio ir ar stambaus verslo klientas jūs galite išrinkti pokalbių ir interneto planus kurie padės jums lengvai ir efektyviai naudoti ir planuoti išlaidas bei tobulėti. „Topup.lt“ tinklapyje mes bandome surasti visus šiuo metu skelbiamus planus, bet geriausius pasiūlymus atitinkančius jūsų verslo poreikius padės išsirinkti paslaugų teikėjo klientų aptarnavimo konsultantai.