Skip to the page header Skip to main content Skip to the page footer

Kaip sumažinti sąskaitas už paslaugas

=Kaip sumažinti sąskaitas už paslaugas logo

2021-01-26

Vienas iš būdų kaip galima sumažinti paslaugų sąskaitą yra pasidomėjimas už kokias paslaugas jūs mokate. Mokėjimas už paslaugas kaip įrenginio ar kelionės draudimas ar kita  jums gali kainuoti net 100 Eur. ir daugiau nei jūs planavote mokėti pasirašydami sutartį.

Pasirašant naują ar atnaujinant turimą sutartį paslaugų teikėjai dažniausiai nemokamai suteikia tokios paslaugos kaip įrenginio ar kelionės draudimas, mobilusis parašas, interneto apsauga ir t.t. Suteikiamos paslaugos yra nemokamos arba su nuolaida, bet galioja tik nustatytą nemokamą laikotarpį. Pasibaigus pasiūlymo laikui jūs turite mokėti pilną  (t.y.  standartinę) paslaugos kainą.

Pasidomėkite už ką mokate ir atsisakykite ko jums nereikia. Tai galite padaryti prisijungę prie savo paslaugos teikėjo savitarnos puslapio ir susiradę sąskaitos skiltį arba atsiųstos sąskaitos. Susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi jeigu norite atsisakyti nenorimos paslaugos.

Skambučiai į trumpuosius ir į padidinto tarifo numerius

Trumpieji ir padidinto tarifo numeriai (pvz., 900-aisiais, 909-aisiais ir kt.). nepatenka į suteikiamų minučių už mėnesinį mokestį skaičių. Tai numeriai, kuriems taikoma kitokia nei įprasto skambučio kaina, pavyzdžiui, taksi, informacinių linijų, loterijų ar kt. Kai kurie mobilaus ryšio paslaugų teikėjai suteikia galimybę atsisakyti galimybės skambinti į trumpuosius numerius.

Norėdami sutaupyti - skambinkite ilgaisiais telefono numeriais skirtais skambinant iš kitų operatorių ar užsienio. Tuomet skambučio kaina bus kaip nurodyta jūsų mokėjimo plane.

Similar guides

Check out our other guides, tips and tricks and suggestions.